Aktualności

Hetman Byczyna 0:8 Oks Olesno

• autor: Carajo, 2011-05-07 17:38

W piątkowe popołudnie w Byczynie było nudnie..

W piątek po ponad dwutygodniowej przerwie trampkarze Oks-u Olesno pojechali do Byczyny zgarnąć 3 pkt.

Pierwsze spotkanie zakończone wynikiem 9:0 dawało nadzieję,ze i tym razem wynik będzie okazały.Po rozgrzewce piłkarze obu drużyn wyszli na murawe Oks od początku przejął inicjatywę,zawodziła jednak skuteczność .Pierwsze trafienie padło po precyzyjnym strzale z woleja lewą nogą Michela Zuzla .Potem Izydorczyk miał dwie dobre szanse na zdobycie bramki,jednak za pierwszym razem strzelił w bramkarza,a po rzucie rożnym niecelnie uderzył głową .Swoje szanse miał też Wiechoczek,lecz i jemu sie nie powiodło .Druga bramka padła po rzucie rożnym .A.Zuzel dośrodkował ,a jego młodszy brat popisał się świetnym uderzeniem głową .Z Wolnego uderzał Kochański ,lecz nad bramką .Trzecią bramkę strzelił Kochański w zamieszaniu podbramkowym.Pod koniec połowy na boisku doszło do przewinienia na "Amie" ,który został ewidentnie sfaulowany przez obrońce gospodarzy ,lecz sędzia postanowił puścić grę dalej..W tym spotkaniu widać było ,że arbiter reaguje na "Ała" i wtedy odgwizduje przewinienia .Po pierwszej połowie tylko 3:0 i wiele niewykorzystanych sytuacji.Po krótkich uwagach trenera i wpuszczeniu na boisko Wizora,Flanka i Wloczyka sędzia rozpoczął drugą połowę .Nie różniła się ona za wiele od pierwszej .Dobrą zmiane dał Wizor,który walczył za "2".Padły 4 bramki,których strzelcami byli: Wizor,Skowronek,A.Zuzel i Wiechoczek,który zaliczył świetne uderzenie w "okienko" bramki.Zawodnicy z Byczyny nie stwarzali okazji ,a świadczyć o tym może fakt,że nie weszli z piłką w całym meczu do szesnastki Olesna .Wynik 7:0 powinien być wyższy ,ale cieszą 3 punkty,gra i wynik meczu naszego głównego rywala Mks-u I Kluczbork 0:0 Lzs Bogacica :)

Skład:Tyrała(Flank),Górski,Izydorczyk,Zajączkowski,Hałupka,Wiechoczek,Galant,Kochański,A.Zuzel (Wloczyk) ,Skowronek(Wizor),M.Zuzel

*Zmiany były "Lotne"

Niedługo w galerii zdjęcia z meczu ,jak i troszkę "spóźnione" zdjęcia z tamtej rundy pomiędzy OKS-em a MKS-em II Kluczbork wygranym 8-0 :)