OKS Olesno - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:

Juniorzy » I liga

Monek
Carajo

OKS Olesno - MKS II Kluczbork

• autor: -Monek-, 2011-06-03 20:01

4-0 z młodym Kluczborkiem.

Na samym początku wypada, a nawet trzeba zaznaczyć iż MKS II to w przeważającej części gracze rocznika 97/98, którzy jak na swój wiek świetnie prezentują się w lidze starszych kolegów. Również dzisiaj, może i nie imponujący, ale na pewno dobry poziom zaprezentowali na tle graczy OKS'u. Umiejętnie przesuwali się w obronie, skutecznie wybijając rywali z rytmu gry, szczególnie w środku boiska. Każde stałe fragmenty w wykonaniu Kluczborczan, były wykonywane krótko, do najbliższego rywala co dodatkowo zmuszało do biegania zawodników gospodarzy. Bramki jednak paść musiały i padły, a konkretnie trzy. Jako pierwszy na listę strzelców dzisiejszego dnia wpisał się M. Zuzel, który po podaniu Galanta, "skleił" piłkę na klatkę i uderzył obok bezradnego bramkarza gości. Kolejne bramki autorstwa Skowronka oraz Wiechoczka również padały po ładnych akcjach OKS'u, który mimo wszystko grał dzisiaj średnio. W drugiej połowie gra nadal toczyła się do jednej bramki, w której (niestety) świetnie spisywał się goalkeeper gości, dzięki któremu długo na boisku utrzymywało się 3 bramkowe prowadzenie Olesna. Wkrótce dobrą zmianę dał Deinhard, który już chwilę później zakładając "siatkę" obrońcy Kluczborka, asystował przy golu Motusa, również wprowadzonego po przerwie. Co nie miało miejsca w pierwszej połowie, nastąpiło w drugiej i MKS II stworzył sobie dogodną sytuację. Cóż z tego, skoro po niesłusznie podyktowanym wolnym, sędzia niesłusznie odgwizdał spalonego przy ładnym, zaskakującym rozegraniu tego stałego fragmentu gry. Tak czy owak, zawodnik Kluczborka w bramkę nie trafił więc obyło się bez kontrowersji. Wynik do końca nie uległ już zmianie i na kolejke przed końcem OKS Olesno zapewnił sobie Mistrza Podokręgu Kluczborskim ! Gratulacje i powodzenia na finałach wojewódzkich które odbędą się 25 czerwca. Spotkają się tam najlepsze zespoły ze swoich regionów i to dopiero będzie test dla naszych trampkarzy.

Bramki: M.Zuzel,Skowronek,Motus, Wiechoczek

Skład: Tyrała; Zajączkowski, Izydorczyk, Wloczyk (Wizor), Górski; A.Zuzel, Kochański, Galant, Wiechoczek; Skowronek (Motus), M.Zuzel (Deinhard)

autor: dominoKLB 2011-06-05 11:06:21

Profil dominoKLB w Futbolowo bardzo ładny opis . Powodzenia na wojewódzkich !

Autor: Treść:pozostało znaków:

Pogoda